Şekere Dair Her Şey

Kafe, restaurant, otel, fabrika ve neredeyse tüm işyerlerinin ihtiyaçlarının başında özellikle tek kullanımlık stick şeker gelmektedir. Firma Bursa stick şeker piyasasının en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerinin satımı ayrıca internet sitesi aracılığıyla da gerçekleştirmektedir. Ayrıca sitede sadece stick şeker değil ayrıca ıslak mendil, baskılı peçete ve baskısız ürünler de müşterilerine sunulmuş durumda.

Tek Kullanımlık Şeker

Özellikle kafe, restaurant, pastane, çay bahçeleri, tanıtım ve organizasyonların olmazsa olmazı haline stick şekerler kullanımın pratik olması ve ayrıca hijyenik olmaları sebebiyle tercih edilmektedir. Sitede Bursa stick şeker piyasasında ve hatta tüm Türkiye piyasasından çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı stick şekerleri bulabilirsiniz.

Hijyenik Mendil

Sitede ayrıca Bursa ıslak mendil piyasasından çok daha uygun fiyatlarla ıslak mendil de bulmanız mümkün. Firmanın ıslak mendilleri üretim esnasında tamamen hijyenik koşullarda üretilip müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Ayrıca sitede farklı boy ve ebatlarda ve bir çok farklı kokuda ıslak mendil bulmanız mümkün.

Peçete

Ayrıca sitede stick şeker ve ıslak mendilden başka baskılı peçete ürünleri de yer alıyor. Firma tüm Bursa baskılı peçete piyasasından çok daha farklı model ve ebatta baskılı peçeteyi müşterilerine çok uygun fiyatlarla sunuyor. Sitede yer alan baskılı peçeteler çok farklı modeller de olduğu gibi ayrıca kare veya dikdörtgen seçeneklerinden birini de seçmeniz mümkün.