Bursa Baskılı Peçete

Bursa Baskılı Peçete

Bursa baskılı peçete ürünleri peçetelerin üzerine firma logo markalarının baskı yapılması ile hazırlanmaktadır. Kare ya da sektörde garson katlama ismi ile bilinen dikdörtgen peçeteler de bu işlemler uygulanmaktadır. Çoğunlukla beyaz renk peçeteler tercih edilmektedir. Farklı birçok sektörde faaliyet gösteren firmaların kurumsal kimlik çalışmaları dahilinde yapılan baskılı peçeteler marka vurgusunu en iyi şekilde yapabilmek üzere tasarlanmaktadır. Baskılı peçeteler özellikle hizmet sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Firma ismine özel olarak hazırlanan baskılı peçeteler firma imajını desteklemektedir. Bursa baskılı peçete alanında üretilen tüm ürünler farklı sektörlerde tercih edilmektedir. Baskılı Peçetelerin yoğunlukla kullanılmış olduğu sektörler şöyledir;
 • Cafe ve restoranlar
 • Pastaneler
 • Kahve zincirleri
 • Havayolu şirketleri
 • Otobüs firmaları
 • Lüks oteller
 • Tanıtım organizasyon çalışmaları.

Bursa Baskılı Peçete Üretimi

Çoğunlukla restoran ve kafeler de yemek ve içecek servisi ile birlikte kullanılan baskılı peçeteler kurumsal reklam ürünlerinin başında gelmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar yemek ve içecek sunumlarını yaparken kendi markaları ile hazırlanmış olan baskılı peçeteler ile şık ve kaliteli servisler yapmaktadır. Bursa baskılı peçete olarak üretilen ürünler kullanılan peçetelerin boyutlarına göre farklı türlerde hazırlanmaktadır. Servis sürecinde kullanılacak olan tüm peçetelere tek tek firmaların marka ve logoları basılmaktadır. Sizlerde firmanız için baskılı peçete siparişi vermek istiyorsanız bu süreçte dikkat etmeniz gereken bazı detaylar söz konusudur. Baskılı peçete siparişlerinizi vermeden önce;
 • İş birliği içerisinde olduğunuz üretici firmanın sunmuş olduğu peçete ebatlarının arasından ihtiyacınıza en uygun olan ebatta peçeteleri seçmelisiniz.
 • Peçetelerin üzerine yapılacak olan marka ve logo baskılarınızda maksimum 3 renge kadar uygulama yapılmaktadır.  3 rengin üzerinde bir logo tasarımını söz konusu ise bu tasarımdaki sadeleştirmeye yaparken firma yetkililerinden destek alabilirsiniz.
 • Baskılı peçete siparişi vermek istediğinizde marka veya logonuzu dijital dosya formatlarında çalışma yapacak olan firmaya ulaştırmalısınız. Dijital dosya formatlarında ki bu çalışmalara göre baskı aşamasında kullanılacak olan klişeleriniz hazırlanacaktır.

En Kaliteli Bursa Baskılı Peçete Üretimi

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların yiyecek ve içecek sunumlarında kendi firma isimlerine özel olarak hazırlatmış oldukları baskılı peçeteler firma imajı için önemli bir detaydır. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir konu olan bu üretimlerde kullanılan peçete kaliteleri firma kalitesini de birebir yansıtmaktadır. Baskılı peçete üretimlerinde kullanılan peçetelerin cinsi ve kalitesi kendini hemen gösterecek ve kaliteli peçeteler üzerine yapılan baskılar her zaman çok daha kaliteli olacaktır. Bu nedenle marka değerine önem verdiğiniz firmanızın baskılı peçete üretimlerini yaptırırken bu alanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla temin etmenin yöntemleri aramalısınız. Bursa baskılı peçete üretiminde kalite kriterleri iki farklı aşamada ele alınmaktadır. Şöyle ki;
 • Sipariş vermiş olduğunuz baskılı peçetelerin kalitesini yansıtan ilk aşama kullanılan malzemelerin kalitesidir. Kalın ve tok dokumaya sahip olan peçeteler sunmuş olduğu kaliteli görünüm ile marka imajınızı desteklemektedir.
 • Firma ismine özel olarak hazırlanan baskılı peçetelerin kalitesindeki en önemli ikinci aşama peçeteler üstüne yapılan baskıların kalitesidir. Canlı renklerle ve net baskı uygulamaları ile hazırlanan baskılı peçeteler marka reklamınızı en iyi şekilde yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Günümüzde bir çok restaurantta, cafede, kahve zincirlerinde, 5 yıldızlı otellerde, havayolu firmalarında ve seçkin otobüs firmalarında kullanılan baskılı peçetelerimiz kapalı ambalajlarda paketlenip, mukavemetli, sağlam kolilerle yurt içi yada yurtdışında istenilen noktaya sorunsuzca sevk edilebilmektedir.

İsteğe göre kare yada dikdörtgen (garson katlama) şeklinde üretilebilen bu ölçülerdeki çift katlı peçeteler, üretilebilen en küçük boy peçetelerdir. Özellikle cafelerde ve kahve zincirlerinde masaya gelen çay yada kahve fincanının yanındaki şık görünümüyle adeta kahvenin yada çayın tamamlayıcı ürünü niteliğini taşır.

Kullanım alanlarından bazıları aşağıda sıralanmıştır:
*Cafeler
*Kahve zincirleri
*Pastaneler
*Lüks otellerin roofları
*Seçkin otobüs firmaları
*Havayolu şirketleri
*Tanıtım ve organizasyonlarda

Ürün Gruplarımız
Hemen Teklif Al
ÜST
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı