Bursa Stick Şeker

Çay bahçeleri, kafe, restoran, otel, fabrikalar, kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır. Kullanımı kolay ve hijyenik açıdan daha sağlıklı olmaktadır. Kişi veya firmaya özel baskılarla ve istenilen gramajlar üretilmektedir. Beyaz ve esmer şeker olarak kuşe/kraft kağıtlar ile paketlenmektedir.

Özel tesislerimizde sağlık bakanlığı kontrolü altında hazırlanan stick şeker çeşitleri, tam istediğiniz görsel altında üretimden geçmektedir. Tamamen steril, hijyenik ve sağlıklı bir ortam içerisinde özel üretim hattıyla başlayarak sizlere kadar ulaştırmaktayız.

Stik şeker ambalajlamada, Erdepack olarak daima en iyi ve uygun fiyat seçenekleri ile doğru yapıda ambalaj kullanmaktadır. Ambalajlama işlemi ve ambalaj yapıları kimyasal olarak herhangi bir içerik barındırmadan, tüm doğal yapıya dikkat edilerek sunulmaktadır. Erdepack olarak, ürün ambalajlamada istediğiniz kâğıt seçeneği ile uygun fiyatlı ambalajlama sunmaktayız.

  • Kağıt Grubu: KUŞE – KRAFT
  • Gramajlar: 2 gr. – 3 gr. - 4 gr. ya da istediğiniz ara gramajlar. (Ürün boyları kullanılan gramajlara göre uyumludur.)
  • Şeker : Beyaz Toz Şeker – Esmer Toz Şeker
Ürün Gruplarımız
Hemen Teklif Al
ÜST
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı