Bursa Islak Mendil

Bursa Islak Mendil

Hayatımızın hemen her alanda Kullanmış olduğumuz ıslak mendiller özellikle restoran ve kafe gibi gıda alanları ile birlikte otel ve konaklama alanlarında faaliyet gösteren firmaların tercih etmiş olduğu dezenfektan ürünleridir. Farklı losyonlar lan evlendirilen kâğıt veya dokumasız kumaş parçalarının ambalajlanarak paketlenmesi ile ıslak mendiller hazırlanmaktadır. Bursa ıslak mendil üretiminde kaliteli mendil dokusu ve kaliteli koku içerikleri ile birlikte ambalajların baskı kalitesine önem verilmektedir. Her bir firma için firma adına özel olarak baskı tasarımları yapılmakta ve bu tasarımlarla birebir ürünler hazırlanmaktadır. Bursa ıslak mendil siparişlerinizde firmanıza ait olan marka veya logoyu dijital ortamlarda üretim yapacak olan firmaya ulaştırdığınızda bu bilgiler doğrultusunda klişe çalışmaları yapılmaktadır. Eğer ıslak mendil tasarımlarınız daha kullanacağınız marka ve logonuz tek renk ise tek bir klişe hazırlanırken, daha fazla renklerden oluşan logolarınız mevcutsa her bir renk için farklı bir klişe hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan bu klişeler ıslak mendil ambalajlarınızın baskı aşamasında kullanılmaktadır. Bursa ıslak mendil tasarımlarında ambalajların zemin rengi olarak çoğunlukla beyaz renk tercih edilmektedir. Ancak bazı firmalar kurumsal kimlik çalışmaları doğrultusunda markalarını tamamlayacak ürünler talep ettiğinde farklı zemin renkleri tercih edebilmektedir. Bursa ıslak mendil üretiminde bölgenin birçok kurumsal firması için isme özel ıslak mendil üretimi yapan firmalardan Erde Pack, üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile ön plana çıkmaktadır.

Bursa Islak Mendil Çeşitleri

Bursa ıslak mendil alanında faaliyet gösteren firmalar farklı ebatlarda ve farklı koku içeriklerinde ürünler hazırlamaktadır. ıslak mendil aynı zamanda kolonyalı mendil olarak ta bilinen en önemli dezenfektan ürünlerinden birisidir. Tek kullanımlık ambalajlara paketlenen ıslak mendiller hazırlanırken kullanılan losyonların seçimi müşterilere ait olmaktadır. Bursa kolonyalı mendil üretim aşamasında farklı ebatlar ile ihtiyacı yönelik geniş bir çeşitlilik sunulmaktadır. Kullanıldığı bölgelere ve firmalara göre farklı ebatlarda üretilen tüm ıslak mendiller firma ve markaların isimlerine özel olarak tasarlanmaktadır.

Kaliteli Islak Mendil Nasıl Olmalıdır?

Farklı birçok alanda hijyen ve dezenfektan için kullanılan ıslak mendilleri kaliteli olması insan sağlığı için önemli bir detaydır. Aynı zamanda markaların ismine özel olarak yapılan bu çalışmaların kaliteli olması marka imajı için gerekmektedir. Bursa ıslak mendil alanında üretilen en kaliteli ıslak mendiller için belirlenmiş olan bazı kriterler bulunmaktadır. Şöyle ki; Kaliteli bir ıslak mendil için en önemli kriter mendilleri nemlendirme aşamasında kullanılan losyonların kalitesidir. İçerisinde belirli kimyaları barındıran bu losyonların insan sağlığını etkilemeyecek düzeyde hijyen ve dezenfektan özelliği taşıyor olması gerekmektedir. Kaliteli ıslak mendiller memnun olarak kullanılan kumaşların kalitesi ile doğru orantılıdır. İnce kağıt veya dokumasız kumaşlarla hazırlanan ıslak mendiller de kullanmış olduğunuz mendilin kalitesi ne kadar yüksek olursa ürünleriniz de o orada kaliteli olacaktır. Bursa ıslak mendil üretimleri firma adına özel olarak yapılan ve tek kullanımlık ürünlerdir. Önemli bir reklam çalışması olduğu için ambalajların üzerinde yer alan baskı kalitelerinin yeterli düzeyde olması gerekmektedir.

Çay bahçeleri, kafe, restoran, otel, fabrikalar, kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır. Kullanımı kolay ve hijyenik açıdan daha sağlıklı olmaktadır. Kişi veya firmaya özel baskılarla ve istenilen gramajlar üretilmektedir. Ayrıca baskı alanı geniş olduğundan reklam ve tanıtım alanı için kullanıma müsaittir.

Kaliteli mendil dokusu, baskısı ve koku seçenekleriyle firmanın ve kurumunuz için en iyi reklam aracıdır. Her mendilin yapısı ve üretimi aşamasında ıslak mendil özelliğini kaybetmeden doğru ürünler kullanılarak hazırlanır. Aynı zamanda üretim alanı ve makine gibi tüm aletlerin hijyenik üretim olması önemli bir etmendir. Özellikle üretim sırasında hijyen koşulları, mendil için oldukça önemli olarak firmamız buna fazlasıyla dikkat etmektedir. Tüm tesisimizde hijyenik koşullara üst düzey dikkat edilerek ıslak mendiller isteğe göre üretilmekte ve paketlenmektedir.

Müşterilerimize ulaşıncaya kadar özenle steril kalması sağlanmaktadır. Renk seçenekleri içerisinde 4 ayrı seçim alternatifi sunulmaktadır. Görsellik ve kullanım konusunda etkili olan ıslak mendil dış malzeme seçeneği de geniş olmaktadır. Metalize beyaz tribleks, metalize gümüş tribleks, kuşe kağıt ve kraft kağıt seçenekleri ile tercihinize bırakılmaktadır.

  • Ebatlar; 6*8 / 6*10 / 6*12 / 7*10 / 7*12 / 10*10
  • (Farklı koku çeşitleri mevcuttur.)
Ürün Gruplarımız
Hemen Teklif Al
ÜST
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı