Bursa Islak Mendil

Çay bahçeleri, kafe, restoran, otel, fabrikalar, kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır. Kullanımı kolay ve hijyenik açıdan daha sağlıklı olmaktadır. Kişi veya firmaya özel baskılarla ve istenilen gramajlar üretilmektedir. Ayrıca baskı alanı geniş olduğundan reklam ve tanıtım alanı için kullanıma müsaittir.

Kaliteli mendil dokusu, baskısı ve koku seçenekleriyle firmanın ve kurumunuz için en iyi reklam aracıdır. Her mendilin yapısı ve üretimi aşamasında ıslak mendil özelliğini kaybetmeden doğru ürünler kullanılarak hazırlanır. Aynı zamanda üretim alanı ve makine gibi tüm aletlerin hijyenik üretim olması önemli bir etmendir. Özellikle üretim sırasında hijyen koşulları, mendil için oldukça önemli olarak firmamız buna fazlasıyla dikkat etmektedir. Tüm tesisimizde hijyenik koşullara üst düzey dikkat edilerek ıslak mendiller isteğe göre üretilmekte ve paketlenmektedir.

Müşterilerimize ulaşıncaya kadar özenle steril kalması sağlanmaktadır. Renk seçenekleri içerisinde 4 ayrı seçim alternatifi sunulmaktadır. Görsellik ve kullanım konusunda etkili olan ıslak mendil dış malzeme seçeneği de geniş olmaktadır. Metalize beyaz tribleks, metalize gümüş tribleks, kuşe kağıt ve kraft kağıt seçenekleri ile tercihinize bırakılmaktadır.

  • Ebatlar; 6*8 / 6*10 / 6*12 / 7*10 / 7*12 / 10*10
  • (Farklı koku çeşitleri mevcuttur.)
Ürün Gruplarımız
Hemen Teklif Al
ÜST
Whatsapp Hattı
Telefon Hattı